США хочуть вводити американцям лише половину дози вакцини від коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
3510
Поділитись:
WhatsApp
Viber
США хочуть вводити американцям лише половину дози вакцини від коронавірусу

Фото: Associated Press

Якщо темпи вакцинації не пришвидшать, то на приборкання пандемії знадобиться майже 10 років.

В уряді США розглядають можливість введення частині населення лише половинної дози ін'єкцій препаратом від COVID-19 компанії Moderna. 

Про це заявив очільник ініціативи Operation Warp Speed, створеної для пришвидшення розроблення і розповсюдження вакцини від коронавірусу, Монсеф Слау, пише CNBC.

У такий спосіб США зможуть сягнути "імунізації вдвічі більшої кількості людей за допомогою вже наявних доз". Слау запевнив, що імунна відповідь ідентична реакції на повну дозу відповідної вакцини. 

"І тому ми ведемо переговори з Moderna і FDA (американський медичний регулятор. - Ред.). Звичайно, у підсумку рішення буде за FDA", - наголосив він.

Додамо, що вакцина Moderna передбачає введення двох ін’єкцій з інтервалом у чотири тижні. 

Зазначимо, що в межах ініціативи Operation Warp Speed, США планували ввести вакцину 20 мільйонам людей до кінця 2021 року. Однак, за даними Центрів з контролю і профілактики захворювань, станом на 2 січня щеплення отримали лише близько 4,2 мільйона американців.

За даними Університету Джона Гопкінса, нині середній семиденний показник нових випадків коронавірусу в США сягає 205 093 осіб. Ця цифра зросла на 8% у порівнянні з попереднім тижнем, хоча тестування і звітність були непослідовними у період свят.

Нагадаємо, що згідно з аналізом NBC News, за нинішніх темпів вакцинації США знадобиться майже 10 років на те, щоби взяти контроль над пандемією COVID-19. 

У США кампанія з масової вакцинації від COVID-19 стартувала 14 грудня

Відтоді в країні повідомили про декілька випадків алергічної реакції на щеплення розробкою компаній Pfizer та BioNTech, три із них відбулися на Алясці.

Так, одну із медпрацівниць регіональної лікарні Бартлетта (BRH) в місті Джуно госпіталізували за десять хвилин після щеплення "із ознаками анафілактичної реакції", зокрема "з посиленим серцебиттям, задишкою, а також шкірними висипаннями та почервонінням". Ще одного медпрацівника госпіталізували у Нью-Йорку

Наприкінці грудня у США також зафіксували першу важку алергічну реакцію на вакцину Moderna.

Велика Британія офіційно схвалила другу вакцину від COVID-19

Велика Британія офіційно схвалила другу вакцину від COVID-19

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
3510
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація