У Празі підприємці влаштували акцію проти карантину, запаливши "дорогу надії" з пивних кухлів

Дата публікації
Перегляди
736
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Мітингувальники вимагають "відновити чеську економіку".

Жителі Праги виступили проти карантинних обмежень, встановивши між будівлею уряду та Староміською площею "дорогу надії" з пивних кухлів зі свічками всередині.

Акція протесту відбулася в неділю, 3 січня, повідомляє телеканал ČT24

У такий спосіб мітингувальники вирішили привернути увагу до "критичної ситуації", в якій опинилися підприємці малого та середнього бізнесу. Ініціатори вимагають від уряду припинення локдауну, зокрема відновлення роботи ресторанів та барів. 

Зазначається, що в межах акції протестувальники встановили на Староміській площі стенд із закликом до відкриття чеської економіки, а в районі Кларов - символічно забивали цвяхи в труну на знак поховання сектора громадського харчування. 

Учасники акції також роздавали пивні кухлі зі свічками перехожим. У поліції зазначили, що мітинг відбувся мирно. 

Мітингувальники наполягають на тому, що економіку Чехії потрібно "відновити" від середи, 6 січня. Вони також вимагають від уряду оголосити програму порятунку осіб, які "втратили все" та зіткнулися з боргами через закриття бізнесу. За словами демонстрантів, держава забула про підприємців, які збанкрутували.

27 грудня Чехія, разом з усіма країнами ЄС, почала масове щеплення від коронавірусу. Перша партія вакцини складається з 9750 доз від Pfizer-BioNTech. Одним з перших вакцину отримав прем’єр-міністр Андрей Бабіш. Він вакцинувався від COVID-19 в прямому ефірі.

Європа на карантині: у Нідерландах, Чехії та Великій Британії посилюють обмеження

Європа на карантині: у Нідерландах, Чехії та Великій Британії посилюють обмеження

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
736
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація