У США кількість інфікованих коронавірусом перетнули позначку у понад 20 мільйонів

Дата публікації
Перегляди
418
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У США кількість інфікованих коронавірусом перетнули позначку у понад 20 мільйонів

Фото: Associated Press

Недуга забрала життя майже 348 тисяч осіб.

Від початку пандемії коронавірусу у Сполучених Штатах Америки недугу діагностували у понад 20 мільйонів осіб. 

Про це свідчать дані університет Джонса Гопкінса.

Станом на суботу, 2 січня, коронавірус діагностували у понад 20,1 млн американців. Недуга забрала життя майже 348 тисяч осіб. Найбільше летальних випадків виявили у Нью-Йорку - понад 38 тисяч померлих. 

Таким чином США лідирують у світі за кількість підтверджених випадків COVID-19. Далі у списку - Індія, де недугу мають 10,2 млн осіб. На третьому місці - Бразилія. Там виявлено 7,7 млн випадків інфікування. Замикають п'ятірку Росія з 3,1 млн інфікованих і Франція - з майже 2,7 млн заражених. 

До слова, зараз у світі діагностовано майже 84 мільйонів випадків зараження коронавірусом. Хвороба забрала життя понад 1,8 млн інфікованих. Крім того, 59 мільйонів хворих вилікувались.

Як повідомлялося, Велика Британія стала першою країною в світі, яка схвалила вакцину від коронавірусу Pfizer/BioNTech. Цей препарат пройшов усі етапи випробовування і його офіційно затвердили. Більше про властивості нової вакцини, яка запобігла зараженню коронавірусом 95% людей на пізніх стадіях випробувань, і побоювання з приводу щеплення, читайте у матеріалі. 

Велика Британія офіційно схвалила другу вакцину від COVID-19

Велика Британія офіційно схвалила другу вакцину від COVID-19
Наступна публікація