Бельгія продовжила жорсткий карантин до 1 березня

Бельгія продовжила жорсткий карантин до 1 березня

Фото: Associated Press

Від початку пандемії у Бельгії на COVID-19 захворіли понад 665 тисяч людей.

Уряд Бельгії ухвалив рішення про продовження запроваджених для боротьби з пандемією COVID-19 карантинних обмежень до 1 березня. 

Про це у вівторок, 12 січня, повідомляє The Brussels Times.

"Варто уникати нового відродження вірусу через передчасне послаблення заходів", - йдеться в указі, оприлюдненому в урядовому віснику Moniteur belge.

Зазначається, що у випадку значного покращення епідеміологічної ситуації, карантин все ж можуть пом'якшити. Повторне засідання Консультативного комітету заплановане на 22 січня. 

Восени влада Бельгії заборонила всі колективні заходи та релігійні служби, закрила ресторани та бари, а громадян закликала уникати подорожей за кордон. Роботу припинили усі магазини, що не продають товари першої необхідності, а також заклади, робота в яких передбачає тісний контакт із клієнтом, зокрема перукарні і салони краси. Окрім того, в країні діяла комендантська година. Водночас 8 січня урядовці дозволили відновити роботу автошколам.

Від початку пандемії у Бельгії на COVID-19 захворіли понад 665 тисяч людей, 20 122 з яких померли від ускладнень інфекції, а ще понад 45,7 тис. - вилікувалися.

Читайте також:

Необхідні товари: чому в Бельгії під час карантину працюють броварні та крамниці шоколаду

Необхідні товари: чому в Бельгії під час карантину працюють броварні та крамниці шоколаду

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація