У Швейцарії схвалили вже другу вакцину від коронавірусу

У Швейцарії схвалили вже другу вакцину від коронавірусу

Фото: Associated Press

Розробники заявляють, що у боротьбі з коронавірусом препарат ефективний на 94,1%.

Швейцарський регулятор Swissmedic схвалив екстрене використання вакцини від COVID-19, розробленої американською фармкомпанією Moderna. 

Про це у вівторок, 12 січня, повідомляє Swissinfo.

Зазначається, що препарат відповідає "суворим вимогам щодо безпеки, ефективності та якості". Країна вже замовила 7,5 млн доз вакцини, 200 тисяч з яких очікує отримати в цю середу. 

Директор швейцарського агентства охорони здоров'я Раймунд Брухін назвав схвалення "ще одним важливим кроком вперед, завдяки якому вдасться забезпечити швидку вакцинацію від COVID-19 значної частини населення".

Нагадаємо, що вакцина Moderna передбачає введення двох ін’єкцій з інтервалом у чотири тижні. Розробники заявляють, що у боротьбі з коронавірусом препарат ефективний на 94,1%.

Зазначимо, що це вже друга затверджена у Швейцарії вакцина від коронавірусу. Так, 20 грудня Swissmedic також дозволив екстрене використання препарату від компаній Pfizer та BionTech.

Загалом Швейцарія з населенням 8,6 млн замовила 15,8 млн доз вакцин: 3 млн від Pfizer та BionTech, 7,5 млн від Moderna, а також 5,3 млн від британсько-шведської компанії AstraZeneca, яка співпрацює з Оксфордським університетом.

Раніше у швейцарському кантоні Люцерн у будинку для літніх людюй помер чоловік, який за п'ять днів до цього вакцинувався від коронавірусу.

Туреччина отримала першу партію вакцини від Китаю і вже готова до масового щеплення

Туреччина отримала першу партію вакцини від Китаю і вже готова до масового щеплення

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація