У Німеччині заявили про перші випадки "більш заразного" штаму коронавірусу з ПАР

У Німеччині заявили про перші випадки "більш заразного" штаму коронавірусу з ПАР

Фото: Associated Press

Водночас перший тест на коронавірус у хворих після прибуття з ПАР показав негативний результат.

У Німеччині виявили перші випадки захворювання на новий штам COVID-19 "501.V2", що походить з Південно-Африканської Республіки.

Про це у вівторок, 12 січня, повідомило Міністерство соціальної політики землі Баден-Вюртемберг.

Зазначається, що цим варіантом коронавірусу заразилася сім'я, котра впродовж тривалого часу перебувала у ПАР. Після прибуття до Німеччини 13 грудня родину помістили на карантин згідно з чинними вимогами.

Проведений після п'яти днів перебування на карантині перший тест показав негативний результат в усіх членів родини. Однак вже наступного тижня дехто з них почав скаржитися на легкі симптоми хвороби.

11 січня наявність південноафриканського варіанту коронавірусу в пацієнтів підтвердили фахівці берлінської клініки Charité, котрим відправили зразки.

Тим часом у місті Боттроп у федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія виявили мутацію коронавірусу в чоловіка, що приїхав з ПАР.

Як повідомлялося, після виявлення нового штаму COVID-19 у Південно-Африканській Республіці кількість випадків захворювання на коронавірус перевалила за мільйон. Новий варіант коронавірусу "501.V2" швидко став домінуючим у багатьох регіонах країни, зокрема в прибережних провінціях Західний Кейп, Східний Кейп і Квазулу-Наталь. 

Влада вважає, що друга хвиля пандемії COVID-19 в країні пов'язана саме з новим різновидом вірусу. У лікарнях країни змінилося співвідношення пацієнтів: все більше молодих людей без супутніх захворювань виявляються в критичному стані через коронавірус.

Наприкінці грудня британський уряд ухвалив рішення про закриття кордонів із Південно-Африканською Республікою після виявлення двох випадків зараження "ще більш заразним" новим штамом COVID-19. 

Раніше вчені з Південно-Африканської Республіки ПАР заявили про "обґрунтоване занепокоєння" тим, що виявлений в країні новий штам COVID-19 може виявитися більш стійким до розроблених нині вакцин.

Мутації COVID-19: у чотирьох мандрівників з Бразилії виявили новий штам вірусу

Мутації COVID-19: у чотирьох мандрівників з Бразилії виявили новий штам вірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація