Велика Британія закриває кордони із ПАР через "ще більш заразний" штам коронавірусу

Велика Британія закриває кордони із ПАР через "ще більш заразний" штам коронавірусу

Фото: Associated Press

Напередодні у двох приїжджих із ПАР виявили "ще більш заразний" новий штам COVID-19.

Уряд Великої Британії ухвалив рішення про закриття кордонів із Південно-Африканською Республікою (ПАР) після виявлення двох випадків зараження "ще більш заразним" новим штамом COVID-19.

Про це повідомляє The Guardian.

Зазначається, що 24 грудня від 09:00 за місцевим часом подорожувальникам, які були у ПАР впродовж десяти останніх днів, буде заборонений в'їзд до Великої Британії, а прямі рейси між двома країнами скасують.

Виняток урядовці вирішили зробити для вантажних перевезень, громадян Великої Британії та Ірландіїї, власників віз, а також постійних мешканців країни. Вони, однак, зобов'язані будуть самоізолюватися на 10 днів після перетину кордону. 

Напередодні на території Великої Британії заявили про новий штам COVID-19, який вважають ще заразнішим за нещодавно виявлений. Його знайшли у двох приїжджих із ПАР. "Цей новий варіант викликає велике занепокоєння, оскільки він ще більш заразний, і, схоже, мутував далі, ніж новий варіант, який був виявлений у Великій Британії", - заявив міністр охорони здоров'я Метт Генкок.

Раніше Велика Британія заявила про появу нового штаму мутованого коронавірусу "VUI – 202012/01", який передається набагато легше, аніж його попередники.

У коментарі ТСН.ua лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський розповів, що мутація коронавірусу була прогнозованою і в цьому немає нічого дивного, а страх людей перед новою недугою "підігрівають" науковці

Тим часом ВООЗ заявила, що COVID-19 мутує повільніше за сезонний грип.

Майже 10 тисяч вантажівок з Британії не пустили до Франції через новий штам коронавірусу

Майже 10 тисяч вантажівок з Британії не пустили до Франції через новий штам коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація