Велика Британія готується скасувати локдаун на Різдво

Велика Британія готується скасувати локдаун на Різдво

Фото: Associated Press

У країні знову відкриються усі магазини, перукарні, спортзали та розважальні заклади.

Велика Британія готується скасувати локдаун, щоб полегшити тиск на громадян перед Різдвом.

Про це розповіли 24 листопада у ТСН.Ранок.

Уже від наступного тижня у країні знову відкриються усі магазини, перукарні, спортзали та розважальні заклади, дозволять проводити богослужіння, весілля та всі види спортивних змагань і на годину продовжать роботу пабів та ресторанів.

Послаблювати карантин вже почали в Іспанії. У Каталонії відкрились театри, кінотеатри, розважальні та спортивні заклади і ресторани.

Європа послаблює карантин – в Англії планують скасувати локдаун перед Різдвом

Європа послаблює карантин – в Англії планують скасувати локдаун перед Різдвом

Скасування частини карантинних обмежень у Європі відбувається на тлі оптимістичних заяв від виробників вакцин, які уже наприкінці року готові почати надавати препарати для масової імунізації. Австралійські вчені оприлюднили дослідження, в якому стверджують, що імунітет до коронавірусу може зберігатись щонайменше вісім місяців  після зараження. Цього, на думку дослідників достатньо, щоб говорити про тривалу ефективність вакцинації.

Як повідомлялося, в Європі вже активно готуються до вакцинації проти коронавірусу. Євросоюз забронював 200 мільйонів доз із опцією на подальші 100 мільйонів. Усі країни ЄС отримають вакцину одночасно - пропорційно кількості населення. В Європі вакцина має стати доступною наприкінці цього року або найпізніше на початку наступного року. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація