Влада Одеси планує розгорнути місця для пацієнтів з коронавірусом у дитячому таборі "Вікторія"

Влада Одеси планує розгорнути місця для пацієнтів з коронавірусом у дитячому таборі "Вікторія"

Фото: Associated Press

У закладі хочуть облаштувати мобільний шпиталь.

Лікувати хворих на COVID-19 будуть у дитячому таборі "Вікторія": в Одесі міська влада планує розгорнути додаткові ліжка на території спортивно-оздоровчого комплексу.

Про це розповіли 24 листопада у ТСН.Ранок.

У закладі хочуть облаштувати мобільний шпиталь. Щоправда поки це неможливо, адже табір перебуває під арештом у рамках кримінального провадження. Там у 2017 році загинули діти. Саме тому мерія звертатиметься до суду, аби арешт тимчасово скасували.

Слід зауважити, що табір "Вікторія" - це не перший об'єкт в Одесі, де останнім часом пропонують розгорнути додаткові ліжка для недужих. Раніше згадували про спорткомплекс "Олімпієць", санаторії й навіть будівлю морвокзалу.

В Одесі хочуть облаштувати мобільний шпиталь для хворих на COVID-19 у дитячому таборі

В Одесі хочуть облаштувати мобільний шпиталь для хворих на COVID-19 у дитячому таборі

Загалом у місті потрібно терміново створили близько півтисячі додаткових місць для хворих на коронавірус. Для цього оперативно планують провести ремонт в чотирьох лікарнях.

"Проведення поточних ремонтів призведе до збільшення койкового фонду на 430 місць, більша частина яких буде підключена до централізованої системи киснезабезпечення. Заплановано закінчення виконання робіт та розгортання додаткових місць до кінця лютого 2021 року", - розповів начальник відділу інженерно-технічного забезпечення одеської міськради Володимир Дехтяр.

Нагадаємо, інфекціоністка та медична експертка ЮНІСЕФ Катерина Булавінова розповіла, що кількість важких пацієнтів збільшуватиметься ще, бо починається циркуляція грипу і важко відрізнити одне від іншого. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація