Надзвичайний стан через коронавірус зараз не потрібен - Аваков

Дата публікації
Перегляди
2854
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Надзвичайний стан через коронавірус зараз не потрібен - Аваков

Фото: УНІАН

Глава уряду також не бачить потреби в надзвичайному стані.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що запроваджувати надзвичайний стан в Україні через активне поширення нового коронавірусу COVID-19 поки що не потрібно.

"Для забезпечення карантину нам цілком досить оголошення режиму надзвичайної ситуації, який зараз діє в Києві і інших містах. Надзвичайний стан зараз не потрібен. Він передбачає обмеження конституційних прав. Для боротьби з вірусом нам це ні до чого. Його запровадження може бути тільки крайнім заходом", - сказав Аваков.

Раніше міністр внутрішніх справ запропонував антикризовий план через наближення економічної кризи та для боротьби із коронавірусом.

Напередодні прем'єр-міністр Денис Шмигаль також заявив, що для запровадження надзвичайного стану в Україні задля недопущення поширення нового коронавірусу COVID-19 потреби поки що немає.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

 

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
2854
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація