В окупованій Донецькій області госпіталізували 15 осіб із підозрою на коронавірус

Дата публікації
Перегляди
1573
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В окупованій Донецькій області госпіталізували 15 осіб із підозрою на коронавірус

Фото: Associated Press

Бойовики запевняють, що досі не фіксували випадків зараження на окупованому Донбасі.

В окупованій Донецькій області госпіталізували 15 осіб із підозрою на інфікування новим коронавірусом.

Про це повідомляють медіаресурси бойовиків.

"На сьогодні, 24 березня, в "ДНР" немає жодного підтвердженого випадку COVID-19. Під наглядом 71 осіб, з них четверо дітей. Це туристи, які повернулися з Італії, Єгипту, Арабських Еміратів, України, які можливо контактували з хворими. П'ятнадцять осіб з них госпіталізовані саме з підозрою на COVID-19", - заявила так звана "міністерка охорони здоров’я" "ДНР" Ольга Долгошапко.

За її словами, наразі на домашній ізоляції на окупованій території Донецької області перебувають 247 осіб.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

На передовій з’явилася можливість протестувати військових на коронавірус

На передовій з’явилася можливість протестувати військових на коронавірус

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1573
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація