У Швейцарії схвалили вакцину від коронавірусу Pfizer та BioNTech

У Швейцарії схвалили вакцину від коронавірусу Pfizer та BioNTech

Фото: Associated Press

Вакцина показала високий рівень ефективності, також вона відповідає вимогам безпеки.

Використовувати вакцину виробництва компаній Pfizer та BioNTech у Швейцарії дозволив регуляційний орган з лікарських засобів Swissmedic. Це перша, схвалена для використання у країні вакцина, яку також визнали безпечною.

Про це мовиться в заяві на сайті регулятора.

Як зазначається, вакцина отримала сертифікацію через два місяці після отримання заявки. Препарат, за інформацією швейцарського регулятора, продемонстрував високий рівень ефективності у всіх піддослідних групах, і таким чином, відповідає вимогам безпеки.

"Swissmedic дозволив вакцину від Pfizer та BioNTech. Згідно з даними, оціненим Швейцарським агентством з регулювання продукції терапевтичного призначення, рівень захисту, який забезпечується через сім днів після другої ін'єкції вакцини, перевищує 90%", — йдеться в повідомленні.

Тепер, у країні найближчим часом може початися вакцинація, в якій може взяти участь будь-хто охочий віком від 16 років, але "за умови відповідності офіційним рекомендаціям щодо вакцинації з боку федерального уряду".

Уточнюється, що традиційно для захисту від коронавірусу рекомендується проводити дві вакцинації з інтервалом у 21 день.  Швейцарський наглядовий орган наразі розглядає ще заяви на інші вакцини від коронавірусу, зокрема Moderna і AztraZeneca.

До слова, загалом використання розробленої компаніями Pfizer та BioNTech вакцини від коронавірусу дозволили щонайменше у шістьох країнах світу, зокрема у США, Великій Британії, Бахрейні, Канаді, Саудівській Аравії та Мексиці. У вівторок, 15 грудня, Канада стала третьою країною у світі, яка розпочала масову вакцинацію від COVID-19.

Нагадаємо, напередодні, 18 грудня віцепрезидент США Майк Пенс зробив щеплення від коронавірусу перед камерами у прямому ефірі, щоб таким чином заохотити до імунізації й населення. 

Публічна вакцинація: Джо Байдену у прямому ефірі зроблять щеплення від COVID-19

Публічна вакцинація: Джо Байдену у прямому ефірі зроблять щеплення від COVID-19

Повʼязані теми:

Наступна публікація