Віцепрезидент США публічно вакцинувався від коронавірусу

Майк Пенс з дружиною зробив щеплення від коронавірусу.

Віцепрезидент США Майк Пенс 18 грудня зробив щеплення від коронавірусу. Вакцинувався він публічно, перед камерами у прямому ефірі, щоб таким чином заохотити до імунізації й населення.

Про це повідомляє американське видання ABC.

Згідно з інформацією, разом зі Пенсом вакцинувалися також його дружина Карен та генеральний хірург США Джером Адамс. Усі троє отримали вакцину компаній Pfizer/BioNTech.

Напередодні ЗМІ анонсували, що Майк Пенс і Джером Адамс мають намір робити вакцину публічно, щоб показати американцям безпеку вакцини і сформувати у них довіру до препарату.

До слова, 11 грудня Управління з питань якості продовольства і медикаментів при Міністерстві охорони здоров'я і соціальних служб США схвалив вакцину, розроблену компаніями Pfizer і BioNTech. Вакцинувати населення у США почали вже 14 грудня.

Нагадаємо, 18 грудня Управління з санітарного нагляду за якістю продовольства та медикаментів МОЗ США (FDA) більшістю голосів схвалило екстрене використання розробленої компанією Moderna вакцини від COVID-19. Випробування компанії показало, що вакцина захищає від коронавірусу на 94%. Своєю чергою, Дональд Трамп заявив, що розподіл вакцини почнеться негайно.

У Європі планують розпочати вакцинацію від коронавірусу з 27 грудня

У Європі планують розпочати вакцинацію від коронавірусу з 27 грудня

Повʼязані теми:

Наступна публікація