У Німеччині стабілізували ситуацію з поширенням коронавірусу

У Німеччині стабілізували ситуацію з поширенням коронавірусу

Фото: Associated Press

Водночас тенденція поки не змінюється.

Німеччина зуміла стабілізувати ситуацію із поширенням COVID-19, однак, кількість нових випадків зараження поки не зменшується. 

Про це із посиланням на німецький уряд повідомляє The Guardian.

Зазначається, що мета уряду - зменшити кількість інфекцій до 50 випадків на 100 тисяч людей впродовж семи днів, тоді як зараз захворюваність становить близько 140 випадків.

Минулої доби Інститут інфекційних хвороб імені Роберта Коха зафіксував 23 648 нових хворих на COVID-19, а також 260 пов'язаних із коронавірусом летальних випадків. Загалом нова недуга забрала життя у 13 858 німців, понад третина з яких померла лише за останні чотири тижні.

Від початку спалаху в Німеччині позитивні результати тестів на коронавірус отримали понад 885,5 тис. людей, 579 тис. з яких вже вилікувалися.

Зазначимо що наступного тижня у середу канцлерка ФРН Ангела Меркель має зустрітися з прем'єр-міністрами федеральних земель щодо посилення "м'якого локдауну" для боротьби з пандемією COVID-19. Цього тижня вони не підтримали її заклики щодо запровадження нових карантинних обмежень.

Меркель пропонувала радикально обмежити коло людей, з якими можна спілкуватися. Так, дорослі мали б зустрічатися з людьми тільки з одного дружнього домогосподарства, а діти – обрати собі одного кращого друга і гратися тільки з ним одним до завершення карантинних обмежень.

Нагадаємо, що у Німеччині вже підготували Національну стратегію щодо вакцинації від коронавірусу та визначили, які категорії громадян вакцинуватимуть у першу чергу. 

Боротьба з COVID-19: ЄС уже готується до початку вакцинації

Боротьба з COVID-19: ЄС уже готується до початку вакцинації

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація