У МОЗ назвали ціну однієї дози китайської вакцини від коронавірусу

У МОЗ назвали ціну однієї дози китайської вакцини від коронавірусу

Фото: Associated Press

Україна підписала перший договір з компанією Sinovac Biotech.

Україна закуповує вакцини від коронавірусу за тією ж ціною, що і більшість країн у світі. Вартість однієї дози препарату компанії Sinovac Biotech, з якою держава підписала перший договір, складає 504 гривні.

Про це розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє пресслужба відомства.

Очільник МОЗ наголосив, що така ціна визначена для більшості країн світу є прийнятною. Водночас вартість вакцин інших виробників держава поки не має права озвучувати.

"Можу запевнити, що вони приблизно в такому діапазоні цін, за якими їх купує весь світ", – сказав Степанов.

Крім того, міністр охорони здоров’я запевнив, що у процес перемовин для придбання вакцин від коронавірусу залучено МЗС, яке використовує всі можливі дипломатичні канали. Це питання, як наголосив Степанов, перебуває на постійному контролі президента Володимира Зеленського.

"Бо забезпечення вакцинами — питання національної безпеки, і так само у світі ним займається керівництво держави. У всьому світі в черзі на вакцини стоїть понад 7 млрд людей, а потужності з виробництва цих вакцин є обмеженими", — підсумував Максим Степанов.    

Нагадаємо, МОЗ уклало контракт про постачання на територію України в максимально короткі терміни вакцини виробництва компанії "Sinovac Biotech" (ред. — Китай) проти респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом.

До слова, Sinovac Biotech є найбільшою китайською компанією з виробництва вакцин. Щорічно вона виготовляє від 300 до 500 мільйонів доз вакцин, які схвалені в 34 країнах світу. Компанія розробила та вивела на ринок вакцини проти гепатиту А і В, вірусів грипу, включно з пташиним, паротиту.  

Україна використовуватиме лише перевірені вакцини - головний санітарний лікар України

Україна використовуватиме лише перевірені вакцини - головний санітарний лікар України

Повʼязані теми:

Наступна публікація