Немає сенсу: у ВООЗ розкритикували бустерну дозу та щеплення дітей

Немає сенсу: у ВООЗ розкритикували бустерну дозу та щеплення дітей

Фото: flickr.com

Еритрея і Північна Корея досі не почали щеплювати від коронавірусу своїх громадян.

Гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейесус не схвалює використання бустерної дози здоровим людям і щеплення дітей від коронавірусу. 

Про це він заявив на брифінгу ВООЗ.

"Немає сенсу вводити бустерні дози здоровим дорослим людям або вакцинувати дітей, коли працівники охорони здоров'я, люди похилого віку та інші групи все ще чекають на свій перший укол", - сказав очільник ВООЗ. Та додав, що в державах з низькими доходами громадяни все ще чекають на першу дозу вакцини проти коронавірусу.

"Щодня у світі застосовується у шість разів більше бустерних доз, ніж перших уколів у країнах з низькими доходами. Це є неприпустимо, цю ситуацію потрібно змінити", - сказав він.

Очільник ВООЗ також повідомив, що Еритрея і Північна Корея і досі не почали щеплювати від коронавірусу своїх громадян.

Нагадаємо, у Європі впродовж останнього тижня кількість нових випадків зараження COVID-19 зросла на 7%, а "ковід"-смертей - на 10%. 

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вакцинація від COVID-19
Наступна публікація