Johnson & Johnson назвала вартість вакцини від коронавірусу

Johnson & Johnson назвала вартість вакцини від коронавірусу

Фото: Associated Press

Компанія планує отримати препарат 2021 року.

Фармацевтична компанія Janssen, що належить американській транснаціональній корпорації Johnson & Johnson, планує отримати вакцину проти коронавірусу в 2021 році вартістю менш ніж у десять доларів.

Про це заявив віцепрезидент виконавчого комітету Johnson & Johnson Гоакін Дуато, повідомляє агентство EFE.

"Ми будемо прагнути гарантувати доступ до вакцини на всіх територіях. Ціна буде не більш як десять доларів за вакцину", — уточнив він.

Дуато також наголосив, що вакцина проти COVID-19, у випробуваннях якої на третьому етапі бере участь Іспанія, буде доступна протягом шести місяців. Наразі до клінічних випробувань залучено 60 тисяч добровольців. Очікується, що крім Іспанії, випробування препарату будуть проведені у восьми країнах.

Перші клінічні результати від Pfizer та Moderna мають 95% ефективності. Щоб гарантувати вакцинацію населення, Johnson & Johnson працює спільно з урядами багатьох країн. Johnson & Johnson планує виробити понад 1 млрд доз вакцини від коронавірусу до кінця 2021 року. 

"Ми повинні створити міжнародні ланцюги поставок. Не на нашу користь зосереджуватися на одній країні", сказав Дуато.

Як повідомлялося, директор Управління Всесвітньої організації охорони здоров'я Східного Середземномор'я Ахмед аль-Мандара заявив, що ще жодна вакцина від коронавірусу не пройшла остаточну реєстрацію. На фінальній стадії розробки наразі чотири вакцини. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація