Хворий на коронавірус Степанов анонімно протестував гарячу лінію МОЗ

Хворий на коронавірус Степанов анонімно протестував гарячу лінію МОЗ

Фото: УНІАН

У Степанова легка форма коронавірусу.

Хворий на коронавірус міністр охорони здоров'я Максим Степанов телефонував на гарячу лінію МОЗ, бо не мав декларації з сімейним лікарем. Дзвінок Степанов здійснив на правах анонімності, щоб перевірити дієвість чинного алгоритму дій, який щодня здійснюють пацієнти.

Про це розповів Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24". 

Відсутність декларації пояснив Степанов тим, що має дружину-лікарку, але після одужання має намір підписати договір з медиком, яка наразі консультує його.

"Я розмовляв з контакт-центром, який ми створили, вони надали мені допомогу. У мене немає декларації з сімейним лікарем, не було в цьому необхідності, у мене дружина лікар. Вчора я дзвонив для того, щоб мені надали сімейного лікаря, зі мною вона зв'язалася, все це було анонімно. Вона мені дала всі поради, сказала, що буде мене вести, а після одужання я укладу з нею декларацію, тим більше що такі зміни ми вже передбачили у постанові уряду", – додав Степанов.

Міністр додав, що на з'єднання з оператором гарячої лінії він чекав орієнтовно півтори хвилини із максимальних 4-5 хвилин. Загалом роботою контакт-центру він залишився задовлений. Як зауважив Степанов, все це було досить оперативно й кваліфіковано.

"Виходячи із симптомів, у мене легкий перебіг хвороби, все терпимо. Для мене було дуже важливо пройти цей шлях як пацієнту", - підсумував Степанов.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив про позитивний тест на коронавірус. Нині він перебуває на самоізоляції вдома і планує пройти весь цей період, як звичайний пацієнт, фіксувати всі етапи й одразу, разом з командою Міністерства охорони здоров'я, шукати шляхи вирішення проблемних питань. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація