Був інсульт, а став коронавірус: на Волині чоловіка поховали у мішку, а спецкостюми робітників вкинули до ями

Був інсульт, а став коронавірус: на Волині чоловіка поховали у мішку, а спецкостюми робітників вкинули до ями

Фото: Associated Press

Дружина не змогла належно попрощатись зі своїм чоловіком і провести його в останню путь.

На Волині сім'я померлого жителя села Гірка Полонка шокована тим, що не змогла належним чином попрощатись і поховати свою рідну людину. А все тому, що волинянину, який помер від інсульту, приписали COVID-19. Тому ховали чоловіка без відспівування та у мішку. Між тим, чоловіку навіть не проводили тесту ПЛР, у виписках лікарні ніде не йдеться про COVID-19, інформує ТРК Аверс.

3 листопада у 63-річного чоловіка стався інсульт, його відвезли до Луцької районної лікарні і через два дні констатували смерть.

Дружина покійного переконує, тесту ПЛР її чоловіку не робили, проте чоловіку констатували COVID-19.

Згорьовані родичі одразу почали підготовку до похорону. З Луцької районної лікарні чоловіка доставили у морг до міської клінічної лікарні. Рідні мали надію віддати шану покійному і провести гідно в останню путь. Але після того, як їм оголосили діагноз COVID-19, похоронний обряд скоротився.

Домовину закопували чоловіки у спецкостюмах, ці костюми пізніше, немов у смітник, вкинули до ями. До труни не допустили ані родичів, ані священника. Окрім того, що не дозволили провести обряд поховання. За те, що привезли покійника з діагнозом "COVID-19", дружина віддала 3,5 тисячі гривень.

"Кількість інсультів різко зросла. COVID-19 якраз дає багато ускладень на згортальну властивість крові. І ми не знаємо, що перше йде COVID-19, чи інсульт, який розвивається, як ускладнення від COVID-19", - пояснив директор Луцької центральної районної лікарні Сергій Коновал.

Тож чоловіка з непідтвердженим діагнозом, але з підозрою на COVID-19 поховали за протоколом.

Нагадаємо, на Волині помер 58-річний мешканець Луцька, який багато років боровся з раком горла. У лікарні причиною смерті назвали COVID-19. Утім, шоком для рідних стало ще й те, що через годину після похорону вони отримали негативний результат ПЛР-тесту небіжчика.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація