До України прибуде 10 млн доз вакцини Pfizer

До України прибуде 10 млн доз вакцини Pfizer

Фото: Associated Press

Перша партія, за словами президента Зеленського, очікується вже у найближчі місяці.

Україна уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19.

Про це інформує пресслужба Офісу президента.

"Сьогодні дуже важливий день для України і для українців – ми сьогодні нарешті підписали важливий контракт з компанією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини Pfizer. Це дійсно складно було зробити, але завдяки розмові з керівником компанії Pfizer Альбертом Бурлою – в мене з ним була розмова 8 лютого – він пообіцяв, що зробить усе можливе й неможливе. І зробив це", – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави запевнив, що співпраця з американськими фармацевтичними компаніями буде продовжуватися й розширюватися.

Вакцина, яку вважають однією з найефективніших у світі, буде поставлена в Україну протягом 2021 року, а перша партія, за словами Зеленського, очікується вже у найближчі місяці. У самій компанії Pfizer, про укладення такої угоди поки не повідомляють ані на офіційному сайті, ані сторінці у Твіттері, адже така інформація зазвичай не розголошується.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що Україна вже домовилася про поставку 22 мільйонів доз вакцин від COVID-19 і незабаром оголосить про контракти на ще 10 млн препаратів від коронавірусу. 

Новини світу: Україна закупить 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19 у компанії "Pfizer"

Новини світу: Україна закупить 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19 у компанії "Pfizer"

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація