"На нас чекає напружена ситуація": Степанов прогнозує сумну коронавірусну статистику

Автор
Олена КапнікОлена Капнік
Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"На нас чекає напружена ситуація": Степанов прогнозує сумну коронавірусну статистику

Фото: Associated Press

Добовий приріст може сягнути 25 тисяч, вважають у МОЗ.

За останню добу в Україні зросла захворюваність на коронавірус - виявили 13 276 випадків, утім в МОЗ прогнозують, що цифри зростатимуть надалі. 

Про це розповіли у ТСН.Ранок 6 квітня. 

В Україні протягом найближчих двох-трьох тижнів захворюваність на коронавірус може сягнути 25 тисяч на добу, вважає міністр охорони здоров'я Максим Степанов. За його словами, надходить третя хвиля COVID-19.

"За нашими прогнозами, близько двох тижнів ми можемо рости і за кількістю хворих, і за кількістю госпіталізованих. Це відбувається за рахунок певних областей, регіонів. Колись у лідерах у нас були Івано-Франківська область, Чернівецька, зараз це все переміщується ближче до центру, на схід. На нас ще чекає досить напружена ситуація з третьою хвилею COVID-19", - заявив глава МОЗ.

Як повідомлялося, в Україні станом на ранок 6 квітня зафіксовано 13 276 нових випадків коронавірусу. Протягом доби від COVID-19 померли 430 людей, ще 10 240 одужали. Було проведено 91 978 тестів. 

Напередодні, 5 квітня, Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на карантинні зони: в 11 регіонах діють найбільш суворі обмеження - це Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька та Чернігівська області. Жовтою" уже кілька тижнів залишається одна Херсонська область. Всі інші - "помаранчеві".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація