Коли коронавірус в Україні піде на спад: Степанов назвав дату

Коли коронавірус в Україні піде на спад: Степанов назвав дату

Фото: Право на владу

Рівень захворюваності може стабілізуватися вже за 10 днів.

Складна ситуація з коронавірусом в Україні спостерігатиметься ще більше тижня. А от після 15 квітня рівень захворюваності на COVID-19 повинен стабілізуватися.

Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів в інтерв'ю obozrevatel.com.

"Але це все за умови дотримання карантину. Навіть якщо з 15 квітня епідемія припиниться і ми побачимо зменшення захворюваності, особливо в "червоних" регіонах, – це не означає, що все минуло. Попереду великодні й травневі свята, тому проситимемо громадян повністю уникати масових скупчень. Тому що потім знову отримаємо спалахи коронавірусної хвороби", – зауважив міністр.

Водночас, за словами Степанова, у МОЗ поки що відкидають ймовірність введення локдауну для всієї країни.

"Згідно з нашою стратегією, ми не бачимо необхідності у введенні загальнонаціонального карантину. В нас є адаптивний карантин, коли посилення обмежень відбувається на території конкретного регіону залежно від епідситуації там. Введення "червоного" рівня відбувається абсолютно прозоро. Є чіткі критерії за рівнем, динамікою госпіталізацій, тестувань і виявлення випадків. Якщо хоча б два з них перевищують норму протягом трьох днів поспіль, область переходить на червоний рівень", – нагадав він.

Нагадаємо, раніше лікар Євген Комаровський пояснив, за яких умов хворих на коронавірус потрібно госпіталізовувати.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
2521
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація