В Україні посилять контроль за дотриманням карантину

В Україні посилять контроль за дотриманням карантину

Фото: УНІАН

Комісія зробила кроки задля боротьби з поширенням коронавірусу.

Національна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення для стримання поширення коронавірусу. Зокрема буде посилено контроль за дотриманням карантину.

Про це під час брифінгу 13 червня сказав головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Одне з головних рішень, за словами Ляшка, стосувалося того, щоб доручити відповідним органам посилити контроль за дотриманням карантину в громадському транспорті та закладах.

"Окремо було розглянуто питання щодо покращення якості та дотримання протиепідемічних норм при перевезенні приміським залізничним транспортом, а також автомобільним транспортом приміського і міжобласного сполучення, щоб збільшити кількість рухомого складу, який дозволить людям дотриматися протиепідемічних норм", - зазначив Ляшко.

Комісія також розглянула питання щодо зміни графіка роботи підприємств, державних установ і закладів. Зробити це хочуть для того, щоб розвести час пік і зменшити навантаження на міський і міжміський транспорт і зменшити можливе скупчення людей в транспорті, який перевозить людей до місця їх роботи.

Нагадаємо:

  • В Україні 13 червня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 30 506. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла до рекордних 753.
  • Президент України Володимир Зеленський висловив стурбованість рекордною кількістю інфікованих коронавірусом українців.
  • Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що уряд вже відреагував на нові коронавірусні антирекорди та надалі "вживатиме заходи".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація