Пробне ЗНО можна буде пройти вдома онлайн: в УЦОЯО пояснили коли і як це зробити

Пробне ЗНО можна буде пройти вдома онлайн: в УЦОЯО пояснили коли і як це зробити

Фото: УНІАН

Абітурієнтів закликали 15 і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО.

Пробне ЗНО, яке було заплановане на 15 і 17 червня, але скасовано через спалах коронавірусу, можна буде пройти в режимі онлайн вдома в ці ж дні.

Про це повідомляє пресслужба Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

"Шановні учасники пробного ЗНО, а також наші колеги – працівники пунктів тестування. Учора пізно ввечері на сайті Кабінету міністрів України з’явилася новина про внесення змін до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якої фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти. Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО,  окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим в УЦОЯО пропонують абітурієнтам пройти тестування вдома таким чином:

  • 15 та 17 червня об 11:00 зайти на свої інформаційні сторінки та завантажити тестові зошити і бланки відповідей з української мови та літератури, а також з тих навчальних предметів, які були обрані для проходження пробного ЗНО;
  • виконати завдання тестового зошита;
  • до 19 червня внести свої відповіді до сервісу визначення результатів;
  • отримати результати.

Зазначається, що сервіс визначення результатів працюватиме від 11:00 17 червня до 18:00 19 червня. Також в Центрі оцінювання якості освіти нагадали, що експерти центру детально розберуть кожне завдання чотирьох надпопулярних предметів, нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови та порадять, як успішно скласти ЗНО у 2020 році.

Нагадаємо, 13 червня міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що уряд скасував проведення пробного ЗНО в Україні через різке зростання кількості інфікованих коронавірусом. Раніше повідомлялося, що основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме від 25 червня по 17 липня, додаткова - від 24 липня до 10 серпня.

Страхи ЗНО-2020: чого очікувати абітурієнтам і їхнім батькам

Страхи ЗНО-2020: чого очікувати абітурієнтам і їхнім батькам

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8139
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація