Вчасне проведення ЗНО опинилося під загрозою через коронавірус: Ляшко розповів про можливі варіанти

Вчасне проведення ЗНО опинилося під загрозою через коронавірус: Ляшко розповів про можливі варіанти

Фото: УНІАН

Поки переносити тестування не планують.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що ситуація з коронавірусом зараз дозволяє проводити ЗНО. Однак, якщо вона погіршиться, розглядатимуть варіанти перенесення тестування.

Про це він сказав на брифінгу після засідання комісії ТЕБ та НС 13 червня.

За словами Ляшка, поки питання перенесення ЗНО з 25 червня не обговорюють. Однак у 20-х числах місяцях переглянуть показники захворюваності та ухвалять рішення остаточно.

"Сьогоднішня епідситуація дозволяє нам провести ЗНО, яке передбачене на 25 червня. В той же час розуміючи тенденції та те, що ми бачимо зростання випадків коронавірусної хвороби, які реєструються щодня на території країни. Сьогодні комісія розглянула два показники, оцінка яких саме 20 та 22 червня буде свідчити про можливість проведення ЗНО в заплановані терміни. Чи потрібно буде повернутися до цього питання і переглянути, якщо епідеміологічна ситуація не буде дозволяти провести його у визначені терміни", -  каже головний санлікар країни.

Нагадаємо,

  • 13 червня міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що уряд скасував проведення пробного ЗНО в Україні через різке зростання кількості інфікованих коронавірусом. Його можна буде здати онлайн.
  • Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме від 25 червня по 17 липня, додаткова - від 24 липня до 10 серпня.

ЗНО доведеться складати усім цьогорічним випускникам

ЗНО доведеться складати усім цьогорічним випускникам

Повʼязані теми:

Наступна публікація