У дружини президента Бразилії виявили коронавірус

У дружини президента Бразилії виявили коронавірус

Фото: Associated Press

Бразильський лідер також перехворів на COVID-19.

У дружини бразильського президента Жоїра Болсонару, який кілька днів тому видужав від коронавірусу, також виявили COVID-19.

Про це з посиланням на уряд Бразилії повідомляє Associated Press.

Про захворювання Мішель Болсонару стало відомо за п'ять днів після того, як бразильський лідер повідомив про своє одужання. До слова, Жоїр Болсонару два тижні перебував на самоізоляції, а після негативного тесту на COVID-19 він повернувся до роботи. 

За словами президентської пресслужби, 38-річна Мішель Болсонару почувається добре і "виконує усі встановлені протоколи". "Першу леді лікує президентська команда медиків", - йдеться у заяві.

Слід зауважити, що минулого тижня міністр громадянства Онікс Лоренцоні і міністр освіти Мілтон Рібейро оголосили, що вони дали позитивний результат.

Як повідомлялося, 16 липня президент Бразилії Жаїр Болсонару вдруге здав тест на COVID-19 та отримав позитивний результат. Жаїр Болсонару називав коронавірус "маленьким грипом" навіть тоді, коли Бразилія вже перебувала у лідерах антирейтингу найбільш уражених пандемією держав. Він довго відмовлявся не носити захисну маску, допоки суд не наказав йому це робити.

У президента Бразилії, який виступав проти карантину, виявили коронавірус

У президента Бразилії, який виступав проти карантину, виявили коронавірус

Повʼязані теми:

Наступна публікація