В Індії за добу виявили понад 55 тисяч інфікованих коронавірусом

В Індії за добу виявили понад 55 тисяч інфікованих коронавірусом

Фото: Associated Press

Від початку пандемії виявлено майже 1,64 млн випадків COVID-19.

У п'ятницю, 31 липня, в Індії зафіксували рекордну кількість інфікувань коронавірусом за добу - 55 079 нових випадків.

Про це з посиланням на Міністерство охорони здоров'я і благополуччя сім'ї пише Associated Press.

Загалом в країні зафіксовано 1 638 871 випадків COVID-19. У лідерах за кількістю тих, що заразилися - штати Махараштра (411,7 тисяч хворих) і Тамілнад (239,9 тисяч хворих), а також національний столичний округ Делі (134,4 тисячі хворих).

За добу також зафіксували 779 випадках летальних випадків. Загалом від початку пандемії недуга забрала життя 35 747 осіб.

Попри зростання захворюваності на COVID-19, від 1 липня країна скасовує нічну комендантську годину. Крім того, з наступного тижня можуть відкритися інститути йоги і спортзали. Уряд також зняв міждержавні обмеження на пересування людей і товарів.

Поступово скасовують обмеження і в столиці Індії Делі. У місті запрацюють готелі. Слід зауважити, що на початку місяця у Делі було зареєстровано близько 3500 нових випадків захворювання. Наразі виявлено приблизно тисячі випадків в день.

Служби метро, ​​кінотеатри, басейни, парки розваг, бари, театри, зали для глядачів і інші громадські місця будуть закриті до 31 серпня, повідомили в міністерстві внутрішніх справ.

Як повідомлялося, у світі на кінець липня 139 вакцин проти коронавірусу перебувають на етапі доклінічних досліджень. 25 вже досліджуються клінічно, 6 з яких максимально наблизились до практичного застосування та перебувають на 3 стадії випробувань. 

У США почали фінальну наймасштабнішу фазу досліджень вакцини від коронавірусу

У США почали фінальну наймасштабнішу фазу досліджень вакцини від коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація