Степанов прокоментував можливість скасування карантину в січні

Степанов прокоментував можливість скасування карантину в січні

Фото: УНІАН

Міністр зазначив, що про локдаун мова не йде.

Якщо запланований на січень посилений карантин в Україні скасують, то його доведеться екстрено запроваджувати в лютому.

Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив в етері телеканалу "Україна 24".

"Якщо ми його не зробимо в січні, то нам його доведеться гарантовано екстрено робити в лютому на тлі великого зростання захворюваності", - висловився він. 

Очільник МОЗ також зазначив, що мова йде про жорсткий карантин, але не про локдаун.

"Якщо локдаун у тому вигляді, в якому його запроваджували європейські країни, то, наприклад, у Франції ти не міг вийти з дому, не заповнивши форму. Комендантська година, максимум кілометр від будинку - це так, це локдаун. У нас же є певні сектори економіки, які закриваються, більше того, з ініціативи президента виділяються грошові компенсації", - пояснив Степанов. 

Як повідомлялося, у Міністерстві охорони здоров'я очікують, що після закінчення січневих обмежень в Україні на 80% зменшиться кількість хворих на коронавірус у порівнянні з показником до Різдва. 

Раніше уряд ухвалив рішення про посилення карантину в Україні від 8 до 24 січня включно 2021 року. Відповідну постанову Кабмін затвердив під час позачергового засідання 9 грудня. Також вона передбачає подовження режиму надзвичайної ситуації та дії обмежень помаранчевої зони. ТСН.ua зібрав в один матеріал усе, що потрібно знати українцям про перелік обмежень у січні, а також у новорічну ніч. Ознайомитися із ним можна за посиланням.

Карантин вихідного дня спричинив хвилю безробіття – економічні новини

Карантин вихідного дня спричинив хвилю безробіття – економічні новини

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація