У США розповіли про початок масової вакцинації від коронавірусу

У США розповіли про початок масової вакцинації від коронавірусу

Фото: Associated Press

На старті програми з масової вакцинації щеплення у США зможуть отримати близько трьох мільйонів осіб.

У США до центрів з вакцинації почалися поставки перших партій німецько-американської вакцини від COVID-19 компаній BioNTech та Pfizer. Американці почнуть отримувати щеплення вже від понеділка, 14 грудня.

Про це в суботу, 12 грудня, повідомив один з керівників програми масової вакцинації при адміністрації президента США Operation Warp Speed Гас Перна.

За його словами, транспортні компанії UPS і FedEx вже почали транспортування вакцини до майже 150 розподільних центрів по всій країні. Перший етап поставок буде завершено 16 грудня, коли вакцину отримають ще близько 500 центрів. На старті програми з масової вакцинації щеплення у США зможуть отримати близько трьох мільйонів осіб.

Коментуючипрограму з доставки вакцини, Перна згадав операцію D-Day (висадка військ союзників у Нормандії. - Ред.), яка була одним з переломних моментів у Другій світовій війні.

"D-Day був початком кінця, і саме там ми перебуваємо сьогодні",- сказав Перна на пресконференції. Він також додав, що ще потрібні місяці важкої роботи, "старанності, мужності і сили, щоби в кінцевому підсумку добитися перемоги" над коронавірусом.

Раніше Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) схвалило розроблену компаніями Pfizer та BioNTech вакцину від COVID-19. 

Використання цієї вакцини також дозволили щонайменше у п'ятьох країнах світу, зокрема у Великій Британії, Бахрейні, Канаді, Саудівській Аравії та Мексиці. Більше того, Велика Британія першою в світі розпочала масове щеплення від коронавірусу. Детальніше - за посиланням

Нагадаємо, що у США позитивні результати тестів на COVID-19 отримали ще 231 700 громадян. Це найвищий добовий приріст захворюваності на коронавірус в країні від початку пандемії. 

У США дозволили щеплення від COVID-19, а у ЄС досі розглядають документи на реєстрацію вакцин

У США дозволили щеплення від COVID-19, а у ЄС досі розглядають документи на реєстрацію вакцин

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація