Розробник вакцини від коронавірусу спрогнозував, коли пандемія буде під контролем

Розробник вакцини від коронавірусу спрогнозував, коли пандемія буде під контролем

Фото: Associated Press

Pfizer і BioNTech пообіцяли до кінця наступного року доставити по всьому світу щонайменше 1,3 млрд доз своєї вакцини.

За умови успішної масової вакцинації пандемію COVID-19, ймовірно, вдасться взяти під контроль до кінця літа 2021 року. Для цього впродовж наступних дев'яти місяців світ повинен зосередитися на співпраці.

Відповідний прогноз в етері Fox News озвучив Угур Шахін, очільник німецької компанії BioNTech, яка разом з американським фармгігантам Pfizer розробила вакцину від коронавірусу.

За його словами, у США суттєве зменшення показників захворюваності можна буде спостерігати вже до квітня. Для цього щеплення мають отримати 30% американців.

Визнавши антивакцинні настрої, Шахін запевнив, що препарат від  Pfizer та BioNTech "має відмінний профіль безпеки". "Сподіваємось, ми зможемо впровадити вакцину дуже швидко, значно зменшивши кількість госпіталізацій", - висловився він, додавши, що BioNTech представили владі США детальний план спільних зусиль, спрямованих на те, щоби зупинити пандемію.

За словами Шахіна, співпраця між компаніями та урядами країн "мають вирішальне значення" в глобальній боротьбі з новою інфекцією.

Pfizer і BioNTech пообіцяли до кінця наступного року доставити по всьому світу щонайменше 1,3 млрд доз своєї вакцини. 

Напередодні Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) схвалило екстрене використання розробленої компаніями Pfizer та BioNTech вакцини від COVID-19.

Раніше цю вакцину вже схвалили щонайменше у п'ятьох країнах світу, зокрема у Великій Британії, Бахрейні, Канаді, Саудівській Аравії та Мексиці. Більше того, Велика Британія першою в світі розпочала масове щеплення від коронавірусу. Детальніше - за посиланням

За словами Шахіна, двоє медпрацівників у Великій Британії поскаржилися на алергічні реакції після щеплення їхньою вакциною. Він порадив вживати заходів обережності та дотримуватися умов зберігання препарату.

Нагадаємо, цього тижня FDA підтвердило, що вакцина від коронавірусу, розроблена Pfizer та BioNTech, "суттєво захищає" від COVID-19. Експерти зазначили, що препарат забезпечує надійний захист від коронавірусу протягом приблизно 10 днів.

Хто першим у світі отримав вакцину від коронавірусу

Хто першим у світі отримав вакцину від коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація