"Запобігає коронавірусу": регулятор США підтвердив схвалення вакцини від Pfizer та BioNTech

"Запобігає коронавірусу": регулятор США підтвердив схвалення вакцини від Pfizer та BioNTech

Фото: Associated Press

Масова вакцинація від коронавірусу в країні розпочнеться "менше ніж за 24 години".

Очільник Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) Стівен Хан підтвердив схвалення екстреного використання розробленої компаніями Pfizer та BioNTech вакцини від COVID-19.

Про це із посиланням на його заяву повідомляє The Guardian.

Він зазначив, що препарат "відповідає встановленим критеріям для надання" екстреного дозволу. "Сукупність наявних даних надає чіткі докази того, що вакцина Pfizer та BioNTech може бути ефективною у запобіганні COVID-19", - сказав Хан.

У FDA також наголосили на тому, що "відомі та потенційні переваги переважують ризики". Нагадаємо, що вакцина призначена для людей, старших 16 років. Водночас її розробники проводять подальші клінічні випробування, і згодом вікові обмеження можуть змінитися.

"FDA може запевнити громадськість і медичну спільноту, що воно провело ретельну оцінку доступної інформації про безпеку, ефективність та якість виробництва", - наголосили в Управлінні.

Напередодні президент США Дональд Трамп повідомив, що масова вакцинація від коронавірусу в країні розпочнеться "менше ніж за 24 години".

Нагадаємо, цього тижня FDA підтвердило, що вакцина від коронавірусу, розроблена Pfizer та BioNTech, "суттєво захищає" від COVID-19. Експерти зазначили, що препарат забезпечує надійний захист від коронавірусу протягом приблизно 10 днів.

Тим часом цю вакцину вже схвалили щонайменше у п'ятьох країнах світу, зокрема у Великій Британії, Бахрейні, Канаді, Саудівській Аравії та Мексиці. Більше того, Велика Британія першою в світі розпочала масове щеплення від коронавірусу. Детальніше - за посиланням

Понад 2,5 мільярда гривень планують витратити з бюджету на закупку вакцини від COVID-19

Понад 2,5 мільярда гривень планують витратити з бюджету на закупку вакцини від COVID-19

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація