Мексика схвалила використання вакцини AstraZeneca від коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
1345
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мексика схвалила використання вакцини AstraZeneca від коронавірусу

Фото: Associated Press

Раніше в країні дали дозвіл на використання препарату Pfizer і BioNTech.

Мексика в екстреному порядку видала дозвіл на використання в країні вакцини від коронавірусу британсько-шведської компанії AstraZeneca та Оксфордського університету.

Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив міністр закордонних справ країни Марсело Ебрард.

За його словами, використання препарату дозвлила мексиканська Федеральна комісія із захисту від санітарних ризиків. Раніше Мексика також схвалила вакцину Pfizer і BioNTech.

"Маємо дуже хороші новини - екстрене схвалення вакцини від AstraZeneca Федеральною комісією із захисту від санітарних ризиків. Таким чином, дуже скоро почнеться виробництво (препарату) в Мексиці", - написав він.

Влада планує використовувати понад 75 млн доз препарату для вакцинації. Раніше, AstraZeneca домовилися про виробництво із мексиканським і аргентинським урядом 150 мільйонів доз вакцини на першому етапі імунізації. Згодом планують виробити ще 400 мільйонів доз для Латинської Америки.

Як повідомлялося, Велика Британія першою у світі схвалила вакцину, розроблену фармкомпанією AstraZeneca і Оксфордським університетом. Згідно з результатами клінічних випробувань, середня ефективність вакцини AstraZeneca сягає 70%. 

Британський уряд покладає сподівання на ще одну вакцину від коронавірусу

Британський уряд покладає сподівання на ще одну вакцину від коронавірусу
Наступна публікація