У Британії першим вакцину від коронавірусу препаратом AstraZeneca отримав 82-річний чоловік: відео

У Британії першим вакцину від коронавірусу препаратом AstraZeneca отримав 82-річний чоловік: відео

Фото: Associated Press

Чоловік - пацієнт лікарні Черчіля, який хворий на діаліз.

У Великій Британії першим щеплення від коронавірусу оксфордським препаратом AstraZeneca отримав 82-річний Браян Пінкер.

Кампанія щеплення цією вакциною почалася в країні 4 січня, повідомляє Sky News.

Чоловік - пацієнт лікарні Черчіля. Там він проходить процедуру діалізу. Браян Пінкер у минулому був менеджером з технічного обслуговування, а зараз він перебуває на пенсії.

Також щеплення зробили 88-річному учителю музики Тревору Ковлетту. Крім того, вакцинувався і професор дитячої інфекції та імунітету Ендрю Полларду - директору Оксфордської групи вакцин. 

Слід зауважити, що перші 53 тисяч доз вакцини AstraZeneca передадуть до шести лікарняних фондів в Оксфорді, Сассексі, Ланкаширі, Ворикширі та ще двох у Лондоні. Після цього препарат надішлють до понад 700 служб лікарів і будинків для літніх людей.

Як повідомлялося, Велика Британія першою у світі схвалила вакцину, розроблену фармкомпанією AstraZeneca і Оксфордським університетом. Згідно з результатами клінічних випробувань, середня ефективність вакцини AstraZeneca сягає 70%. 

Нагадаємо, у Великій Британії на початку грудня стартувала вакцинація населення від коронавірусу препаратом Pfizer/BioNTech поза клінічними випробуваннями. 91-річна британка Маргарет Кінан стала першою, хто отримала щеплення у країні. Жінка вже пройшла повний курс вакцинації - отримала другу дозу вакцини. 

Уряд виділив понад мільярд гривень на вакцинацію від коронавірусу

Уряд виділив понад мільярд гривень на вакцинацію від коронавірусу

Повʼязані теми:

Наступна публікація