Дубай анонсував масштабну вакцинацію від коронавірусу препаратом Pfizer та BioNTech

Дубай анонсував масштабну вакцинацію від коронавірусу препаратом Pfizer та BioNTech

Фото: dedmaxopka.livejournal.com

Щеплення для жителів Дубая буде безкоштовним.

Від середи, 23 грудня, у Дубаї розпочнеться масштабна вакцинація населення від COVID-19 препаратом, виготовленим американською компанією Pfizer та її німецьким партнером BioNTech.

Про це повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що щеплення для жителів Дубая буде безкоштовним. Напередодні влада Об'єднаних Арабських Еміратів також схвалила екстрене використання китайської вакцини від коронавірусу компанії Sinopharm, заявивши, що за підсумками третьої стадії клінічних досліджень препарат ефективний на 86%.

Від початку пандемії в ОАЕ SARS-CoV-2 "підхопили" понад 195,8 тис людей, понад 600 з яких померли від ускладнень захворюваня. Зазначимо, що Думай залишається відкритим для бізнесу та туризму.

Нагадаємо, у США кампанія з масової вакцинації від COVID-19 стартувала у понеділок, 14 грудня. Незабаром після щеплення на Алясці у двох медпрацівників регіональної лікарні Бартлетта (BRH) в місті Джуно виявили алергічну реакцію

Першими використання розробленої компаніями Pfizer та BioNTech вакцини від коронавірусу дозволили США, Велика Британія, Бахрейн, Канада, Саудівська Аравія та Мексика. 

У понеділок, 21 грудня, Європейське агентство з лікарських засобів (ЕМА) дало позитивну оцінку американсько-німецькій вакцині BioNTech/Pfizer. 

Пандемія коронавірусу: як вакцинують урядовців США

Пандемія коронавірусу: як вакцинують урядовців США

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація