Єгипет назвав дату відкриття кордонів для мандрівників

Єгипет назвав дату відкриття кордонів для мандрівників

Фото: Associated Press

Готелям дозволили збільшити навантаження до 75 відсотків.

Єгипет від 1 липня відкриє міжнародне авіасполучення до головних морських курортів країни для іноземних туристів.

Про це в уряді країни повідомили у четвер, 11 червня. 

Зокрема, будуть відкриті Південний Синай, де розташовані Шарм-ель-Шейх і Дахаб, провінція Червоне море, де розташовані курорти Хургада та Марса-ель-Алам, а також місто Мерса-Матрух на узбережжі Середземного моря.

Окрім курортів, міжнародне авіасполучення з іншими містами країни залишиться закритим до подальших повідомлень.

У травні єгипетським готелям дозволили відкритися для внутрішніх туристів із дотриманням заходів безпеки. Впродовж наступних двох тижнів у країні мають послабити деякі інші обмеження, включаючи скорочення на одну годину нічної комендантської години. Також буде подовжено час роботи магазинів.

Влада країни дозволила у зв'язку з відкриттям кордонів збільшити завантаження готелів до 75 відсотків. Водночас туристам не рекомендують вживати їжу або напої за межами готелів чи ресторанів, які мають сертифікат безпеки, а в разі появи будь-яких симптомів зараження вірусом необхідно повідомити адміністрацію готелю.

Туроператори наголошують, що у випадку зараження коронавірусом під час відпочинку в Єгипті туристу нададуть ліки і необхідне лікування за рахунок створеного у країні фонду для боротьби з COVID-19.

В аеропорту вильоту відпочивальнику необхідно буде заповнити документ, який підтверджує, що він раніше не був заражений коронавірусом, не був у контакті з хворим, і що за 14 днів до дати поїздки жодних симптомів вірусної інфекції не виникало.

Особам, які прибувають з країн, в яких спалах вірусу досяг рівня епідемії, необхідно буде надати негативний результат тесту, проведеного не більш ніж за 48 годин до вильоту. У разі відсутності довідки тестування буде проведено в аеропорту після прильоту і вихід з будівлі аеропорту буде можливий після отримання результату приблизно за чотири години.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів, в які країни українці зможуть полетіти відпочивати вже цього літа. Ознайомитися із матеріалом можна за посиланням.

Попри заклики ВООЗ, популярні серед українців країни відкривають туристичний сезон

Попри заклики ВООЗ, популярні серед українців країни відкривають туристичний сезон

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація