У Києві коронавірус виявили у 35 ресторанах, магазинах і супермаркетах

У Києві коронавірус виявили у 35 ресторанах, магазинах і супермаркетах

Фото: unsplash.com

Половина з цих закладів припинила свою діяльність.

У Києві зафіксували 35 випадків коронавірусу у закладах торгівлі харчовими продуктами. Також щодня фіксуються понад пів сотні випадків порушень карантинних вимог. 

Про це 11 червня розповів голова Держспоживслужби у місті Києві Олег Рубан у коментарі "РБК-Україна"

Рубан зазначив, що інфікування коронавірусом виявили у столичних ресторанах, магазинах і супермаркетах. Також є випадки серед операторів ринку, які здійснюють обіг харчових продуктів.

"Щодо ресторанів - є випадки серед персоналу. Загалом це 35 суб’єктів", - повідомив чиновник. Станом на сьогодні, половина з них припинила свою діяльність. Деякі повністю, деякі частково.

Також у Держпродспоживслужбі зазначають, що під час перевірок столичних закладів фахівці фіксують десятки порушень карантинних вимог.

"Щодня проводяться моніторингові візити всіма закладами у відповідь на скарги відвідувачів, які надходять на гарячу лінію. Щодня мобільними групами складається 50-70 протоколів", - заявив Рубан.

Нагадаємо, У Києві за минулу добу лабораторно підтвердили 91 випадок зараження коронавірусом. З них понад 20 випадків - у Шевченківському районі. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація