Як зміцнити імунітет перед коронавірусом: лікар дав поради

Як зміцнити імунітет перед коронавірусом: лікар дав поради

Доросла людина вже не може формувати імунітет, проте є спосіб його зміцнити.

Коронавірус легше переносять особи з міцним імунітетом. Лікар пояснив, як накопичувати імунітет дорослим.

Про це розповів лікар-анестезіолог з Ізраїлю Борис Бриль.в інтерв'ю Obozrevatel.com.

Як виявилося, імунітет формується в дитинстві. А все, що на думку Бриля можуть зробити дорослі - вести здоровий спосіб життя. "Не палити, не пити, займатися спортом, не ростити живіт", - сказав лікар.

Також він додав, що корисно приймати вітаміни. "Дослідження показують, що вітамін D позитивно впливає на імунітет. Крім того, ми нині проводимо дослідження й реєструємо краплі на основі мінералів Мертвого моря та деяких трав", - розповів Бриль.

За його словами, дослідження тільки-но розпочалися, але результати вже на даному етапі показують, що краплі знижують температуру і дають відповідь на будь-які вірусні інфекції. Зокрема, на коронавірус.

"У мене були люди з температурою 39, з діабетом і з тиском. Під час прийому в них температура падала до 36,7. Нині краплі отримують близько 50 осіб. У них падає температура, підвищується сатурація тощо. Краплі впливають саме через Т-клітини, вони їх активують", - пояснив Бриль.

Нагадаємо, раніше лікар-анестезіолог Борис Бриль розповів про категорію людей, які не заражаються коронавірусом, навіть після тісного спілкування з інфікованим. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація