В Одесі стався спалах коронавірусу в будинку для літніх людей

В Одесі стався спалах коронавірусу в будинку для літніх людей

Фото: УНІАН

Серед захворілих - троє медпрацівників.

В Одесі у приватному будинку для літніх людей "Символ турботи" виявили п’ять випадків коронавірусу.

Про це заявив головний санлікар області Віталій Гончаров під час брифінгу.

"Зареєстровано в будинку для осіб похилого віку міста Одеси п’ять осіб, зокрема, три медпрацівники", - розповів він.

За словами Гончарова, перший випадок був зафіксований 17 квітня.

"Проведено обстеження серед контактних, серед яких у ще чотирьох осіб підтверджено коронавірусну інфекцію. Занесенню інфекції до закладу сприяло недотримання персоналом карантинних заходів", - додав головний санлікар.

Також він розповів, що захворіли дві молодші медсестри віком 54 і 47 років, а також медбрат 83 років.

Фото: ТСН.ua

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація