Степанов розповів, коли уряд виділить гроші на доплати медикам, які борються проти коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Степанов розповів, коли уряд виділить гроші на доплати медикам, які борються проти коронавірусу

Фото: УНІАН

Про це на онлайн-брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Сьогодні на позачерговому засіданні уряду обговорюватимуть затвердження тарифів, які включають в себе доплати медикам, які борються проти коронавірусу, розміром до 300% зарплати. Про це на онлайн-брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Сьогодні повинне відбутись позачергове засідання уряду, на якому ми будемо розглядати питання розподілу коштів, які йдуть на лікування хворих від коронавірусної хвороби. Проєкт визначає правила та умови, за якими заклади охорони здоров’я та медичні працівники, які залучені до боротьби з COVID-19 будуть отримувати оплату послуг через НСЗУ", — заявив він.

МОЗ пропонує затвердити перелік закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з коронавірусною хворобою COVID-19.

"Друге — затвердити тарифи, які включають в себе додаткову доплату винагороди працівникам закладів охорони здоров’я у розмірі до 300% заробітної плати відповідно до законодавства, забезпечення пацієнтів лікарськими засобами та медичними виробами", - додав міністр.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація