У Дніпрі зачинили всі точки кулінарної продукці, а потім знову відкрили

Дата публікації
Перегляди
851
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Дніпрі зачинили всі точки кулінарної продукці, а потім знову відкрили

Фото: pixabay.com

Нова заборона у Дніпрі з'явилась раптово. На її виконання у підприємців була лише ніч.

Булочки геть – і не з дієтичних міркувань, а через карантин. У Дніпрі міська комісія з надзвичайних ситуацій заборонила виробництво та продаж кулінарної продукції, готової до споживання. Рішення оприлюднили увечері і неабияк приголомшили підприємців. Власники малого бізнесу почали викидати товар та готуватися до звільнень. Чим все завершилося, в сюжеті ТСН-Ранок.

Порожні полиці у зачинених пекарнях, навіть у супермаркетах цілі відділи під замком. Нова заборона у Дніпрі з'явилась раптово. На її виконання у підприємців була лише ніч.

"Треба заплатити аренду, треба заплалтити податки, всім треба заплатити. Комунальні. Ніхто цього не відміняв. Все це треба платити. Нині замовлень стільки, щоб вистачало вижити", — жаліються підприємці.

У рішенні міської комісії йдеться про заборону виробництва і продажу готових страв у кіосках, магазинах, піцеріях, їдальнях, ресторанах та кафе. Дозволена лише адресна доставка.

У кав'ярнях, де продавали ще й страви на винос, схопилися за голови.

"Ми працюємо, щоб підтримати наших співробітників. Тому що прибутку ніякого нема, тому що служба доставки забирає велику частку — 36 відсотків забирають", — говорить власник одного із закладів.

Поки одні непокояться і готуються до закриття, інші торгують. Підприємцям, що про заборону не відали, пощастило зберегти спокій. Бо по обіді у мерії раптом передумали. І оголосили геть нове роз'яснення до власного рішення.

У Дніпрі влада заборонила виробництво та продаж кулінарної продукції, готової до споживання

У Дніпрі влада заборонила виробництво та продаж кулінарної продукції, готової до споживання

"Це рішення стосується насамперед торгівлі в несанкціонованих місцях, тобто на усіх можливих ринках. Це продаж шаурми та пиріжків. Це не розповсюджується на реалізацію хлібобулочних та кулінарних виробів, які реалізуються в торгових мережах", — сказав заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

У супермаркетах одразу запустили печі і почали викладати булочки на полиці. Але підприємці, які встигли зачинитися, двері своїх закладів відкривати поки не поспішають, бо бояться щоб чергових раптових роз'ясень від влади не з'явилося.

Кореспондентка ТСН Ольга Павловська

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
851
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація