В Івано-Франківську готуються до поетапного відкриття шкіл

В Івано-Франківську готуються до поетапного відкриття шкіл

Фото: Associated Press

Навчальні заклади мають запрацювати від 21 вересня.

В Івано-Франківську, який перебуває у "червоній зоні" карантину, готуються до поетапного відкриття шкіл. 

Це депутати вирішили під час позачергового засідання міської ради, повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що від 15 вересня у місті продовжують відкривати дошкільні навчальні заклади. Початкові школи почнуть навчання від 21 вересня. Учні 5-9 та 10-11 класів підуть до шкіл від 28 вересня. Це також стосується позашкільних навчальних закладів.

За словами директора департаменту освіти та науки Ігора Максимчука, батьки зможуть обрати форму освіти для своїх дітей. "Щоб чиясь дитина продовжила вчитися дистанційно, батьки мають написати відповідну заяву. Проте школи зараз обладнані усім необхідним, щоб забезпечувати очну форму навчання з дотриманням усіх санітарних норм", — повідомив чиновник. 

Крім того, міська рада згодилася підтримати директорів навчальних закладів, якщо їм доведеться оскаржувати в судах відновлення роботи шкіл. 

Як повідомлялося, від 1 вересня навчання у школах розпочалося у всій Україні, крім регіонів "червоної зони". Вчителям та учням молодших класів дозволяють бути без масок. У МОЗ рекомендують школам відкрити різні входи для учнів молодших і старших класів, щоб діти не перетиналися. З цих же міркувань уроки рекомендують розпочинати у різний час для різних класів. Наприклад, із 15-хвилинним проміжком.

Навчання на карантині: про актуальне з міністром освіти Сергієм Шкарлетом

Навчання на карантині: про актуальне з міністром освіти Сергієм Шкарлетом

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація