У Хмельницькій області до червоної зони можуть потрапити ще чотири райони і одне місто

У Хмельницькій області до червоної зони можуть потрапити ще чотири райони і одне місто

Фото: Associated Press

Наразі найсуворіші обмеження діють у у Волочиському районі та місті Славута.

У Хмельницькій області може збільшитися кількість населених пунктів, які можуть потрапити до червоної зони карантину.

Про це розповів заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

Йдеться про Теофіпольський, Ярмолинецький, Новоушицький і Красилівський райони, а також місто Нетішин. Слід зауважити, що усі вони наразі перебувають в помаранчевій зоні. Саме у цих регіонах динаміка найбільш активна в області, повідомив чиновник. 

"Дуже висока ймовірність включення цих регіонів до червоної зони. Тому органи місцевого самоврядування зараз мають провести підготовчі дії, роз’яснювальну роботу з метою попередження переходу на більш суворі обмеження, ніж зараз діють в регіоні", - сказав Роман Примуш.

Наразі в Хмельницькій області найсуворіші обмеження діють у Волочиському районі та місті Славута. До слова, у Волочиській ОТГ відмовляються дотримуватися правил червоної зони, де діти ходять до школи та дитячих садків. Поліція отримали доручення перевірити порушення карантину та буде складати протоколи за кожним навчальним закладом.

Як повідомлялося, в Україні від понеділка, 14 вересня, почало діяти нове карантинне зонування. У помаранчевій області перебувають: місто Хмельницький, Камянець-Подільський та Нетішин, Красилівський, Новоушицький, Теофіпольський та Ярмолинецький райони Хмельницької області.

У жовтій зоні Хмельницької області перебувають міста Старокостянтинів та Шепетівка, Білогірський, Віньковецький, Городоцький, Деражнянський, Дунаєвецький, Ізяславський, Камянець-Подільський, Летичівський, Полонський, Славутський, Старосинявський, Хмельницький, Чемеровецький та Шепетівський райони. 

Нове зонування: як змінився карантинний розподіл та як його сприймають українці

Нове зонування: як змінився карантинний розподіл та як його сприймають українці

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація