Готові до пом'якшення карантину лише п'ять областей України
Не готові до послаблення обмежень Київ та 19 регіонів.
© Associated Press
Станом на вівторок, 15 вересня, в Україні пом'якшувати карантин дозволено лише у п'яти областях.
Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті Міністерства охорони здоров'я.
Наразі готові до ослаблення карантину такі області:
Дніпропетровська
Донецька
Кіровоградська
Полтавська
Херсонська.
Не дозволено пом'якшувати карантинні обмеженя у Києві та у 19 областях країни. У цих регіонах перевищені ті чи ті показники, визначені МОЗ. Зокрема, захворюваність на сто тисяч населення, норма якої 40 випадків. До слова, у найбільше перевищена норма у Тернопільській області: 331,1. Також високі показники на Буковині — 219,4. У Києві — 140,6.
Ще один показник, який не дозволяє послабити карантин, - це завантаженість ліжок у медичних закладах. У більшості областей норма у 50% перевищена.
Наразі не готові до послаблення карантинних обмежень такі регіони країни:
м. Київ
Вінницька область
Волинська область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Як повідомлялося, у вівторок, 15 вересня, в Україні зафіксували 2 905 нових випадків COVID-19. За добу померло 53 пацієнтів. Усього від початку пандемії коронавірус не змогли подолати 3 264 людини. Крім того, за останні 24 годин вдалося побороти хворобу 1 267 українцям. Загалом вже одужало 70 810 осіб.