"Лікують" коронавірус танцями на весіллях: у Чернівцях розслідують випадки порушення карантину

"Лікують" коронавірус танцями на весіллях: у Чернівцях розслідують випадки порушення карантину

Фото: pixabay.com

За порушення самоізоляції на осіб, які мають підтверджений COVID-19, складено протоколи.

У Чернівцях розслідують випадки порушення карантину. Хворі на COVID-19, замість того, аби перебувати на самоізоляції, відвідують масові заходи й інфікують інших людей.

Про це під час брифінгу повідомила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак, передає АСС.

За словами чиновниці, подібних випадків у регіоні епідеміологи встановлюють досить багато.

"Є випадок у Новоселицькому районі, є випадок у Чернівцях, коли людина, наприклад, здає у п’ятницю ПЛР-тест, має усі симптоми коронавірусу, є контактною особою, а в суботу і неділю абсолютно спокійно гуляє на весіллі", — сказала Наталія Гусак.

Також вона розповіла, що лише минулого тижня було складено декілька протоколів щодо недотримання процедури самоізоляції осіб, які мають підтверджений COVID-19.

Наталія Гусак додала, що близько 70% інфікованих коронавірусом у Чернівецькій області лікуються амбулаторно. "І досить часто це амбулаторне лікування протікає з невеликою симптоматикою", — повідомила вона.

Нагадаємо, раніше у Чернівецькій області весільна дружка із клінічними симптомами коронавірусу відвідала два весілля. Також ще одна весільна гостя з позитивним результатом тесту на COVID-19 прийшла на свято. 

Водночас, у вівторок, 15 вересня, в Україні зафіксували 2 905 нових випадків COVID-19, 53 смерті (усього — 3 264) та 1 267 людей, які одужали (від початку пандемії — 70 810). 

Люди, які перехворіли на ГРВІ, можуть мати захист від коронавірусу

Люди, які перехворіли на ГРВІ, можуть мати захист від коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація