В Чехії поступово скасовують карантин

Дата публікації
Перегляди
6050
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Чехії поступово скасовують карантин

Фото: Associated Press

З 24 квітня жителі країні можуть вільно переміщатися країною та виїжджати за кордон.

В Чехії вчора, 23 квітня скасували загальнонаціональний карантин через пандемію коронавірусу, який тривав з середини березня. Про це йдеться на сайті чеського уряду.

З 24 квітня жителі країні можуть вільно переміщатися країною та виїжджати за кордон. Однак для тих, хто поїде в мандрівку є обов'язкова умова: вони мають пройти після повернення двотижневий карантин. Також відтепер дозволено збиратися групами по 10 осіб.

Також в Чехії переглянули схвалений раніше графік послаблення інших обмежувальних заходів. Магазини та підприємства сфери послуг відкриються раніше, ніж очікувалося. Так, з понеділка 27 квітня відкриють магазини, площею менше, ніж 2500 метрів. Це не стосується тих, що розташовані в торгових центрах. За попередніми прогнозами відкрити їх мали наприкінці травня. 

Також відновлюється навчання у Вишах.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6050
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація