У МОЗі назвали симптоми легкої форми коронавірусу

У МОЗі назвали симптоми легкої форми коронавірусу

Фото: Associated Press

Максим Степанов назвав три вияви "легкого" коронавірусу.

У Міністерстві охорони здоров'я перечислили симптоми легкого перебігу COVID-19. Особам з підозрою на інфікування коронавірусом радять не займатися самолікуванням.

Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів сьогодні, 11 листопада, на брифінгу.

Так, за його словами легка форма коронавірусу має декілька симптомів і один з них - невисока гарячка з температурою до 38 градусів. "Вона добре контролюється прийомом жарознижувальних препаратів. При вживанні парацетамолу відразу знижується", - сказав міністр.

Другий симптом легкого перебігу хвороби - нежить та сухий кашель без ознак дихальної недостатності. "Дихальна недостатність - це утруднення дихання, збільшення частоти дихальних рухів, або, навіть, інколи кровохаркання", - пояснив Степанов.

За його словами, при легкій формі коронавіруса відсутні кишкові розлади та зміни у психічному стані. А ускладення з боку дихальної системи при COVID-19, зазвичай, розвивається на другому тижні хвороби.

"Тому хворих потрібно активно спостерігати. Це все знають сімейні лікарі. Наголошую, це повинен робити сімейний лікар", - відзначив Степанов.

Нагадаємо, через зростання кількості інфікованих коронавірусом міністерство охорони здоров'я ініціює запровадження карантину вихідного дня вже у найближчі суботу та неділю, але поки цього не погодить уряд, обмеження введені не будуть.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація