Головний санлікар країни розповів про роботу громадського транспорту у разі посилення карантину

Головний санлікар країни розповів про роботу громадського транспорту у разі посилення карантину

Фото: УНІАН

Він також заявив, що Україна у цьому питанні дивиться на досвід країн Європи.

Заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів про роботу громадського транспорту в умовах посилення обмежень або запровадження карантину вихідного дня.

Про це він заявив 11 листопада а ефірі Українського радіо.

"Наразі ми дивимося на те, що відбувається в європейських країнах, і транспорт буде продовжувати працювати. В умовах карантину вихідного дня таке питання не розглядається", - заявив Ляшко.

Він також зазначив, що робота громадського транспорту - це прерогатива міської влади. "Це виключно прерогатива мерів міст забезпечити якісне, ефективне пересування мешканців своїм містом на громадському транспорті. Саме органи місцевого самоврядування сьогодні повинні були переглянути маршрути, можливо, закрити маршрути, які не є критичними для інфраструктури міста, а з тих маршрутів перевести рухомий склад на маршрути, на яких в час пік відбувається найбільше скупчення людей для того, щоб виконати норму, яка прописана у постанові Кабінету міністрів України, щоб перевезення здійснювалося в межах посадкових місць. Якщо не можуть – відбирайте ліцензію", - наголосив головний санітарний лікар країни.

Нагадаємо, в Україні влада має намір запровадити карантин вихідного дня, який передбачатиме роботу лише критичної сфери у суботу та неділю. Які ще сценарії посилення обмежень у боротьбі з коронавірусом можливі в країні, читайте у нашому матеріалі.

Скасувати карантин вихідного дня - на мітинги вийшли працівники закладів харчування

Скасувати карантин вихідного дня - на мітинги вийшли працівники закладів харчування

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
2141
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація