Україна наближається до розгортання тимчасових шпиталів: Ляшко розповів, де з'являться перші

Україна наближається до розгортання тимчасових шпиталів: Ляшко розповів, де з'являться перші

Фото: УНІАН

Розглядаються Одеська, Донецька області та місто Київ.

Тимчасові шпиталі для лікування коронавірусу в Україні можуть з'явитися вже найближчим часом. Станом на 11 листопада для розгортання додаткових місць для лікування COVID-19 розглядаються Одеська, Донецька області та місто Київ.

Про це заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів "Українському радіо".

"Як лікар я б не хотів, щоб у нас були розгорнуті тимчасові шпиталі і в них надавалася медична допомога. Я хотів би, щоб вся медична допомога надавалася в межах закладів охорони здоров’я. І бажано, щоб ми навіть 50% не задіювали, а залишалися в тих 30%, які є", - сказав Ляшко.

Втім, за його словами, країна наближається до розгортання тимчасових шпиталів.

"Сьогодні розглядаються три області, в яких першочергово буде розгортатися. Це Одеська, Донецька і місто Київ. Визначені локації, визначений кошторис і на найближчому засіданні уряду ці гроші будуть перерозподілені в субвенції на обласні державні адміністрації, щоб вони розпочали розгортання і підготовку до розгортання", - повідомив головний санітарний лікар.

Нагадаємо, раніше Віктор Ляшко розповів, що Міністерство охорони здоров'я ініціює запровадження карантину вихідного дня вже у найближчі суботу та неділю, але поки цього не погодить уряд, обмеження введені не будуть. 

Водночас у багатьох містах сьогодні, 11 листопада, на протест проти карантину вийшли сотні обурених підприємців. 

Скасувати карантин вихідного дня - на мітинги вийшли працівники закладів харчування

Скасувати карантин вихідного дня - на мітинги вийшли працівники закладів харчування

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація