Тест на коронавірус у Києві: скільки потрібно заплатити та чекати

Тест на коронавірус у Києві: скільки потрібно заплатити та чекати

Вартість тестування залежить від швидкості надання результату.

Через пандемію коронавірусу ринок лабораторного тестування у 2020 році займає провідну позицію за темпами росту в Україні та світі.

Скільки коштує ПЛР-тестування в лабораторіях столиці та де отримати швидкий результат - пише "Коронавірус інфо" в Telegram-каналі.

Наразі зробити тест на COVID-19 можна у багатьох лабораторіях Києва. Вартість ПЛР-тестування у звичайному порядку стартує від 700 грн. Ціни на терміновий тест – від 1300 грн.

Вартість тестування  залежить від того, наскільки швидко необхідно отримати результат. У київських лабораторіях це можливо протягом 12-72 годин.

Так, вартість тестування у звичайному порядку стартує від 700 гривень. У такому разі результат тесту буде відомий вже через 24 години.Водночас вартість тесту в такому ж порядку у багатьох лабораторіях вища.

Для тих, хто хоче отримати результат протягом 12 годин - є можливість здати ПЛР-тест терміново. Вартість - 1800 гривень. Є і найдорожчий показник - терміновий тест в одній з клінік коштує 2500 гривень. Результат обіцяють надати через 18 годин.

Нагадаємо, НСЗУ вважає, що в бюджеті-2021 не вистачить коштів на вакцинування і лікування хворих на COVID-19. Не вистачить грошей, зокрема, на доплати для первинної та екстреної допомоги.

Повʼязані теми:

Наступна публікація