Супрун з чоловіком висадили з таксі: що сталося

Супрун з чоловіком висадили з таксі: що сталося

Фото: Associated Press

Водій таксі злякався міфічного протягу більше, ніж реального COVID-19.

Колишню в.о. міністра охорони здоров'я України Уляну Супрун та її чоловіка таксист Uber попросив вийти з авто на півдорозі до пункту призначення.

Про це вона написала у повідомленні на сторінці Facebook. 

Сьогодні мене з Марком таксист Uber попросив вийти з авто на півдорозі до пункту призначення. Як думаєте, яка причина?...

Опубліковано Уляна Супрун Понеділок, 28 грудня 2020 р.

"Вірус SARS-CoV-2 передається повітряно-крапельним шляхом. Найімовірніше це може трапитися при тривалому контакті (довше 15 хвилин) та на близькій відстані (менш як 1,5 метри) від інфікованої людини. Ще імовірніше, що це відбудеться у невеликому та погано провітрюваному приміщенні. Наприклад, у таксі", - нагадала вона.

Тому Супрун з чоловіком, щоразу, як замовляють таксі, просить трохи відчинити хоча б одне вікно. Цього разу вчинили так само — попросили опустити скло на одному вікні на 2 сантиметри нижче

"Але водій сказав, що не хоче цього робити через те, що утвориться протяг. А він боїться захворіти. Тоді ми сказали йому, що від протягу не передаються небезпечні збудники хвороб, на відміну від задушливого повітря. Пробували розказати про дослідження. Але він не захотів нас чути. Натомість запропонував вийти на півдорозі з авто. Водій злякався міфічного протягу більше, ніж реального COVID-19", - додала лікарка.

У підсумку подружжя викликало інше таксі Uber, де водій спокійно відчинив вікно на прохання й довіз до пункту призначення.

Нагадаємо, що раніше Супрун спростувала міфи щодо шкоди від протягів

Читайте також: 

Уряд виділив понад мільярд гривень на вакцинацію від коронавірусу

Уряд виділив понад мільярд гривень на вакцинацію від коронавірусу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація